Silmed


Idź do treści

jak leczyć prostatę?


Aparat
Lightmed Prostaatitis wykorzystuje niezwykle skuteczną metodę naświetlania we wspomaganiu leczenia zapalenia prostaty oraz różnych dolegliwości urologicznych.

Specjalna edycja aparatu LightMed,
Lightmed Prostatitis, (uzupełniona o 3 dodoatkowe programy) przeznaczona jest do wspomagania leczenia zapalenia prostaty. Aparat "LightMed Prostatitis" posiada rozbudowane softwate i hardware do skuteczniejszego wspomagania leczenia zapalenia prostaty; jednocześnie aparat zachowuje klasyczne właściwości podstawowej wersji aparatu LightMed.

Zastosowanie aparatu szczególnie jest polecane w przypadkach:
- bakteryjnego zapalenia prostaty,
- niebakteryjnego zapalenia prostaty,
- zapalenia pęcherza moczowego,
- zapalenia cewki moczowej.

Efekty naświetlań:
- łagodzenie bólu,
- silne działanie przeciwzapalne,
- przyśpieszenie leczenia: zmian powierzchniowych owrzodzeń, zmian grzybicznych, zapalenia cewki moczowej ,
- leczenie doleliwości związanych z zapaleniem prostaty.

Frustrująca jest lektura licznych forów internetowych poświęconych problemom osób dotkniętych tym schorzeniem. Często widzianym tam hasłem jest wołanie: jak sobie pomóc, prośby o radę, doświadczenie w leczeniu tej choroby. Chorzy, mimo że mają dostęp do lekarzy i leków nie mogą sobie poradzić ze swoimi dolegliwościami. Chorzy ci na własną rękę szukają alternatywnych metod poradzenia sobie z chorobą, poczynając na ziółkach i "metodach babcinych" a kończąc na kosztownych kuracjach niepewnego działania, które nie dość że nie przynoszą oczekiwanych efektów leczniczych, to jeszcze mogą wywołać inne problemy zdrowotne (nawet psychiatryczne!) będące skutkiem ubocznym tych terapii.

Niewielki jest procent przypadków całkowitego wyleczenia przy zastosowaniu klasycznych metod leczniczych. Za sukces uznaje się utrzymanie dolegliwości na możliwym do zaakceptowania poziomie, umożliwiającym w miarę normalną egzystencję. Nierzadko pacjent dowiaduje się od swego lekarza: "
musi się Pan jakoś przystosować do życia z tą chorobą". Do tej pory tak żyje większość osób chorujących na zapalenie prostaty.
Wielką dolegliwością tej choroby jest ból, duży dyskomfort, który nie pozwala w nocy zasnąć, w dzień skupić się na pracy, czy pielęgnować kontakty towarzyskie Wstępujące dolegliwości w skrajnych przypadkach mogą działać rujnująco na życie rodzinne, zawodowe i społeczne chorego, a nawet całej jego rodziny.

Cytat przeczytany w prasie medycznej:
"Zadziwiająco mało uwagi i środków finansowych przeznaczane jest na schorzenie dotykające ok. 10% męskiej populacji i stanowiące jedną z najczęstszych przyczyn wizyt chorego w gabinecie urologicznym."

Niestety, okazuje się metody tradycyjne nie zawsze są skuteczne. Poszukiwane są terapie bardziej przyjazne pacjentom, a przy tym w większym stopniu zapewniające im powrót do życia bez bólu, bez dykomfotu. Jedną z obiecujących metod okazuje się światłoterapia plus magnetoterapia zmiennym polem magnetycznym. Zasytosownie takiej metody umożliwia aparat LightMed Prostatitis.

Terapia aparatem
LightMed Prostatitis jest bezbolesna, bezinwazyjna; polega na cierpliwym, codziennym naświetlaniu okolic krocza (prostaty); promieniowanie wnika od 2 do 4 cm w głąb ciała sięgając prostaty działając przeciwzapalnie. Jedynym mankamentem metody jest czas, gdyż w fazie początkowej naświetlań terapia jest czasochłonna; wymaga przeznaczenia około 2,5 do 3 godzin dziennie. Za to uzyskany efekt wart jest takiego poświęcenia – ulga w bólu i możliwość normalnego egzystowania. Stosowanie odpowiednich ziół i suplementów może przyspieszyć znacznie czas terapii.

Co dzięki naświetlaniom uzyskujemy?
Wyraźną poprawę już po krótkim okresie naświetlania. Cierpliwa terapia pozwala na niemal całkowite pozbycie się tej przykrej dolegliwości. Potwierdzają to wyniki ponad 9-letnich doświadczeń z zastosowaniem naświetlań aparatem w celu łagodzenia, wspomagania leczenia m.in. także tej dolegliwości. W ciągu ostatnich paru lat wiele osób dzięki tej metodzie naświetlań doznało wyraźnej poprawy zdrowia, z czego wielu chorych całkowitego wyleczenia.

Czy istnieje jakaś inna alternatywa?
Tak, - zażywanie nadal otępiających środków przeciwbólowych (zatruwających przy okazji nasz organizm), ciągłe wizyty u lekarza (często kosztowne), i brak nadziei na koniec udręki. I ciągłe bezskuteczne poszukiwanie po omacku sposobu wyjścia z tej zdrowotnej matni.

Dostępna jest wersja aparatu
LightMed Prostatitis wyposażona w zestaw dodatkowych funkcji; w tym jednej ukierunkowanej na wspieranie leczenia tej dolegliwości.

Inne strony dotyczące apaatów do wspomagania lterapii prostaty:


www.protermic.online
www.zapalenieprostaty.site


Powrót do treści | Wróć do menu głównego